Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ПРОФСПІЛКОВІ УРОКИ ДО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ
10 жовтня п.р. до Дня дій за гідну працю для студентів Академії праці, соціальних відносин і туризму було проведено «Профспілкові уроки» учасницями першої молодіжної групи дансько-українського навчального проекту Надією Матвєєвою та Марією Черняєвою.
Для студентів першого курсу розглядалися теми «Профспілка в сучасних умовах. Пріоритетні завдання профспілок», де особлива увага приділялася базовим функціям профспілок та головним послугам для їх членів; змінам в суспільстві та новій ролі профспілкових організацій у зв’язку з цим; представництву профспілок на різних рівнях. Студенти активно цікавилися роллю молоді у профспілках, розглянули специфіку студентських профспілкових організацій. Вже зараз очевидним для них є той факт, що профспілка має ключову роль для забезпечення гідної праці у їх майбутньому.
Студенти 3-4 курсів поглибили свої знання про профспілкові організації, поміркували, як саме може бути оптимізована робота профспілки з урахуванням викликів сучасності, змін у суспільстві, а також під час дискусії визначили нові завдання профспілок у забезпеченні гідної праці працівників. Велику цікавість викликало освітлення проблемних ситуацій у профспілковій роботі та шляхи їх подолання.
Навчання відзначалося проведенням практичних вправ, інтерактивними командними іграми та задачами, що подавалися збалансовано з теоретичним матеріалом.