Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Нарада в обласній раді профспілок
6 жовтня п.р. в облпрофраді відбулася нарада з головами обласних та первинних профорганізацій.
Голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов поінформував присутніх про участь у черговому засіданні Президії Федерації профспілок України, яке відбулось 30 вересня у Києві під головуванням Голови ФПУ Григорія Осового. На засіданні Президії ФПУ було обговорено низку актуальних та важливих питань, зокрема стосовно позиції Федерації профспілок України, її членських організацій щодо виконання вимог профспілок, визначених Постановою Ради ФПУ від 23.06.2016 № Р-2-4 «Про позицію і дії ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги», а також основних соціально-економічних показників Державного бюджету України на 2017 рік.
На нараді було обговорено питання участі профспілок Миколаївської області у Всеукраїнській акції протесту, яка, згідно з рішенням Президії ФПУ, попередньо намічена на 20 жовтня поточного року.