Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Вас чекає туристичний фестиваль!
16-18 вересня 2016 року за сприяння Миколаївської обласної державної адміністрації в районі скельного масиву р. Південний Буг (м. Южноукраїнськ) відбудеться туристичний фестиваль «Відпочивай активно!».
Метою проведення фестивалю є розвиток спортивного туризму як масового виду спорту, популяризація історико-культурних і рекреаційно-туристичних територій Півдня України для активного відпочинку, налагодження співробітництва між регіонами України у сфері туризму, залучення молоді до спорту, активного відпочинку і здорового способу життя.
Цього року під час фестивалю відбудуться: відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму, змагання зі спортивного орієнтування, скельного джамперу, скелелазіння для дорослих та дітей, екскурсії та походи, ігри-квести, туристичні розваги, концерт-конкурс бардівської пісні, кулінарний конкурс похідної кухні, показові виступи народних ремесел, реконструкція «Козацький Гард» та інше.
У заходах планується участь команд та колективів Миколаївської області, інших областей та міст України, підприємств, установ та організацій.
Запрошуємо профспілкові організації взяти участь у заходах фестивалю.
За довідками звертатися до виконавчого директора Миколаївського клубу мандрівників Філія Віталія Михайловича. тел. (0512) 36-29-36, 093) 891-06-73.