Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ФПУ закликає зупинити силові дії у «Лермонтовському»
7 вересня Голова ФПУ Григорій Осовий у зв’язку з подіями у м. Одеса, де сталося силове вторгнення на територію профспілкового «санаторій «Лермонтовський», оперативно звернувся до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, міністра юстиції України П.Петренка, Генерального прокурора України Ю.Луценка, голови Одеської обласної державної адміністрації М.Саакашвілі із закликом терміново вжити необхідних заходів для призупинення силових дій.
Текст урядової телеграми:
«О 6-й годині ранку 07.09.2016 за повідомленням працівників «санаторій «Лермонтовський» у м.Одеса розпочалось силове захоплення санаторію озброєнимиформуваннями.
Повідомляємо, що на сьогоднішній день в санаторії проходять лікування та реабілітацію 250 осіб та знаходиться персонал закладу. Попереджаємо, що протистояння може мати трагічні наслідки.
Просимо терміново вжити необхідних заходів для призупинення силових дій. ФПУ готова провести переговори щодо вирішення конфліктної ситуації», - зазначено у телеграмах.
Прес-центр ФПУ