Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Співпраця з Управлінням Держпраці
Між Управлінням Держпраці в Миколаївській області та облпрофрадою укладено Угоду про співпрацю. В рамках Угоди відбулась робоча зустріч з метою обміном інформації з начальником Відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших правових актів Єгором Кордіком. З початку року Відділом було здійснено 158 перевірок суб’єктів господарювання, при цьому виявлено 116 порушень законодавства про працю. За цей час було перевірено 24 підприємства-боржника області, які заборгували своїм працівникам заробітну плату. Серед яких: ДП «Суднобудівний завод ім.61 комунара», ДП Український радіотехнічний інститут, Державне Південне виробничо-технічне підприємство, ДП «Веселінівське лісове господарство», ПАТ «Завод «Фрегат», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Перовомайськводоканал» та деякі філії облавтодору. Станом на 23.08.2016 підприємствами-боржниками на виконання приписів виплачено:
- 155 тис.грн. індексації заробітної плати;
- 121,4 тис.грн. компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату;
- 4 млн. 140,4 тис.грн. заборгованої заробітної плати 1,5 тисячам працівникам.