Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Про хід виконання Операційного плану солідарних дій ФПУ
На виконання постанови Президії ФПУ від 19.07.2016 № П-3-1 «Про хід виконання постанови Ради ФПУ від 23.06.2016 № Р-2-4 «Про позицію і дії ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги» розроблено Операційний план подальших солідарних дій ФПУ та її членських організацій в умовах підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги.
Про хід виконання заходів Операційного плану членськими організаціями ФПУ Миколаївська обласна рада профспілок інформує своєчасно.
Надаємо інформацію стосовно ходу виконання плану станом на 15.08.2016.