Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Федерація профспілок України звернулась до Верховної Ради України
Голова ФПУ Осовий Г.В. звернувся до Голови ВРУ Парубія А.В. щодо фактичного ухилення Верховної Ради України від вирішення питань соціального захисту громадян в умовах шокового підвищення ціни на газ для населення і тарифів на житлово-комунальні послуги та відсутності реакції на Резолюцію учасників Всеукраїнського маршу протесту профспілок, проведеному 6 липня 2016 року.
Текст листа додається.