Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
В центрі уваги сесії Миколаївської міськради – ціни і тарифи на послуги ЖКГ
11 серпня 2016 року відбулось засідання шостої сесії Миколаївської міської ради VII скликання. В ході засідання депутати Миколаївської міськради переважною більшістю голосів прийняли звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою встановити заборону на введення в дію змін цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, які вступають в силу з 1 липня 2016 року.
Звернення містить наступні вимоги:
- зупинити підвищення тарифів з 1 липня 2016 року;
- привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованих;
- запровадити прозорі механізми тарифоутворення;
- заборонити енергогенеруючим компаніям виставляти авансові платежі та нараховувати пеню за несвоєчасно оплачені послуги;
- зобов’язати енергопостачальників встановлювати виключно по квартирні прилади обліку води, тепла та газу.
Тексти звернення та рішення щодо цін і тарифів на послуги ЖКГ додаються.