Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери
22 червня 2016 р. відбулося чергове засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери, на якому розглянуті питання:
- про проведення обласної спартакіади працівників соціальної сфери;
- про заохочення профспілкових активістів з нагоди Дня державного службовця та Дня бухгалтера;
- про план роботи обласної ради профспілки на ІІ півріччя 2016 р.
До відома членів президії також доведена інформація про підписання Галузевої угоди між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери і держустанов, яке відбулося 19 травня; про зустріч профспілкового активу з Міністром соціальної політики Ревою А.О, яка відбулася 31 травня поточного року; про участь первинних профспілкових організацій у зборі підписів проти підвищення тарифів тощо.
Після обговорення з усіх питань прийняті відповідні постанови.