Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ХII Спартакиада "Укрэлектропрофсоюза"
С 06. 06.2016 по 10.06.2016 в "Коблево" на спортплощадках б/о"Парадиз" состоялась ХII Спартакиада "Укрэлектропрофсоюза" по 7 видам спорта. Николаевскую областную организацию профсоюза энергетиков представляла команда ПАО "Николаевская ТЭЦ" (председатель профкома - Уминская Тамара Куприяновна).
Борьба по всем видам спорта прошла в напряженной, дружественной, объективной обстановке. Наши результаты:
- шахматы: - мужчины - 3 место -Ушахин А.В., женщины - 3 место - Евдокименко Е.А
- шашки: - женщины 3 место - Пышко Л.С.
- командное по шахматам - 2 место,
- по количеству медалей - на 6 месте среди 11 команд участников Спартакиады.
По информации обкома профсоюза энергетиков