Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Дії профспілкового активу соціальної сфери
8 квітня п.р. обласна організація профспілки працівників соціальної сфери провела навчання профспілкового активу, в ході якого розглянуті матеріали VІІ з’їзду Федерації профспілок України, ХХІІІ Миколаївської міжспілкової конференції профспілок.
Учасники семінару також обговорили проблемні питання галузі та ухвалили звернення до Уряду України та голови Миколаївської облдержадміністрації щодо критичної ситуації з оплати праці та матеріально-технічного забезпечення працівників управлінь соціального захисту населення.
Голові первинної профспілкової організації Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Зої Дмитрієвій вручена відзнака за підсумками роботи у 2015 році - перехідний вимпел «Кращий профспілковий лідер року» та премія.
Після завершення навчання присутні ознайомились з виставкою робіт учасників фотоконкурсу «Першотравень – свято праці і весни», розміщеною у холі Будинку спілок, яка приурочена до Міжнародного дня солідарності трудящих.