Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання президії обкому профспілки працівників культури
8 квітня 2016 року відбулося чергове засідання президії обкому профспілки працівників культури.
Президія розглянула питання: проведення ІІІ пленуму обкому профспілки працівників культури, нагородження до професійних свят та ювілейних дат. Члени президії підтримали пропозиції ФПУ, ЦК профспілки, обкому профспілки працівників культури до проекту основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік та розглянули ряд інших питань.
Голова обласного комітету профспілки Любов Назарова також проінформувала присутніх про підсумки роботи VІІ З'їзду Федерації профспілок України, який відбувся 24 березня п.р. в м.Київ, делегатом якого вона була обрана, та ХХІІІ Миколаївської обласної міжспілкової конференції профспілок.
По всіх питаннях порядку денного президії прийняті відповідні постанови.