Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Засідання президії Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення
24 лютого в Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось розширене засідання президії.
На порядку денному була низка важливих питань, зокрема:
- про затвердження плану основних заходів облорганізації профспілки на поточний рік;
- про основні завдання колдоговорної роботи в галузі на 2016 рік;
- про облікову політику облорганізації профспілки на 2016-2020 рр.
та інші питання.
В обговоренні питань прийняли участь члени президії та голови профспілкових організацій.
По питанням порядку денного були прийняті відповідні постанови.