Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Турнір – до 8 березня
Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення в березні традиційно проводить турнір з боулінгу, який є подарунком галузевої профспілки робітницям галузі, які складають більше половини від всіх працюючих, до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.
4 березня в турнірі з боулінгу, який відбувся в боулінг-клубі «Сіті-центр», прийняли участь майже 100 працівниць з 27 підприємств галузі. Змагання проводились як в командному заліку, так і в особистій першості.
Кращими в командному заліку стали команди колективів:
І місце – КП «Миколаївводоканал» (директор підприємства – В.С. Тельпіс, голова профкому – С.О. Мельниченко), яке підтвердило свій минулорічний результат, на ІІ місці – ЖКП «Південь» (директор підприємства – В.А. Танцюра, голова профкому – Т.Ф. Юрескул) та на ІІІ місці – ТОВ «Николаевдомсервис» (директор підприємства – В.Ф. Олійник, голова профкому – Л.В. Артьоменко), які покращили результати 2014 року, піднялись з ІІІ місця на ІІ, та з ІV на ІІІ місце відповідно.
В особистій першості призові місця розподілились наступним чином:
І місце – Лариса Кальтя (КП «Миколаївводоканал»)
ІІ місце – Надія Кащенко (КП «Миколаївводоканал»)
ІІІ місце – Наталія Коваленко (ТОВ «Ліски-М»).
Всі учасниці змагань отримали гарний настрій і подарунки. Переможцям турніру головою облорганізації профспілки С.О. Начиновою були вручені кубки, грамоти та грошові винагороди.