Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ІV звітно-виборна конференція Миколаївської обласної організації ФСТ «Спартак»
18 березня п.р. відбулася звітно-виборна конференція обласної організації ФСТ «Спартак».
В роботі конференції взяли участь: заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, начальник відділу з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський, начальник управління фізкультури і спорту міськвиконкому Микола Роздобудько, голови облорганізацій профспілок.
Зі звітною доповіддю про роботу обласної організації товариства виступив голова ФСТ «Спартак» Віктор Вовченко. В обговоренні доповіді прийняли участь: заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, начальник відділу з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяц та інші.
На конференції було обрано новий склад ради та робочі органи товариства. Головою Миколаївської обласної організації ФСТ «Спартак» одноголосно обрано Віктора Вовченка.
Миколаївська обласна рада профспілок щиро вітає
Віктора Федоровича з обранням на посаду голови облорганізації ФСТ «Спартак» та бажає подальших успіхів в роботі та нових досягнень!