Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
ХХV обласна звітно-виборна конференція Миколаївської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України
12 березня п.р. відбулась ХХV обласна звітно-виборна конференція Миколаївської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України.
В роботі конференції приймали участь: Шведов В.Г. - заступник голови профспілки працівників агропромислового комплексу України, Толмачов Ю.П. – голова обласної ради профспілок.
Робота обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України за звітний період визнана задовільною.
Головою Миколаївської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України одноголосно обрано Яковлева А.І.
Миколаївська обласна рада профспілок вітає
Яковлева Антона Івановича