Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Працівники Миколаївського відділення «САН ІНбев Україна» отримали практичні поради з питань захисту прав споживачів
26 лютого п.р., в рамках Угоди про співпрацю між Миколаївською обласною радою профспілок та Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області (далі – Інспекція), облпрофрадою організовано виїзний прийом громадян у Миколаївському відділенні «САН ІНбев Україна».
Відкрила захід заступник голови облпрофради Любов Онищенко, яка проінформувала про роботу громадської приймальні з питань захисту прав споживачів при облпрофраді.
Просвітницький захід було розпочато з роз’яснення основних прав споживачів та механізму їх захисту відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Заступник начальника інспекції – начальник відділу ринкового нагляду Ірина Циган звернула увагу присутніх на особливості прав споживачів та гарантійний строк при купівлі різних категорій товарів, визначила випадки, в яких споживач має право на повернення товару, його обмін чи повернення коштів, а в яких – виключно на гарантійний ремонт.
Також учасники заходу скористалися можливістю уточнити порядок звернення щодо товару, який не підійшов покупцеві або виявився неякісним, відмінність між договорами купівлі-продажу та на надання послуг, та з’ясувати інші актуальні питання.
Ірина Циган підкреслила, що законодавством гарантовано право споживача на належну якість отримуваних послуг і товарів, і у випадку його порушення треба боротися за свої права, в тому числі і за допомогою Інспекції.
У цілому, всі бажаючі члени профспілки Миколаївського відділення «САН ІНбев Україна», змогли отримати кваліфіковану консультацію з питаньзахисту прав споживачів.