Результати змагань VІ міжгалузевої спартакіади прфспілок Миколаївської області
31.08 - 02.09.2012р. м. Очаків
Перше місце - ОК суднобудування
Друге місце - ОК освіти
Третє місце - Промплощадка МГЗ
Настільний теніс
Особисті змагання
Жінки
ІІІ місце |
Мікусько Ольга |
ОК охорони здоров’я |
ІІ місце |
Зубенко Анжела |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
Косміна Наталя |
ОК торгівлі |
Чоловіки
ІІІ місце |
Ніконов Сергій |
ОК суднобудування |
ІІ місце |
Кагіров Раіс |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
Таворський Євгеній |
ОК охорони здоров’я |
Командний результат
ІІІ місце |
ОК торгівлі |
ІІ місце |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
ОК охорони здоров’я |
Шахи
Особисті змагання
Жінки
ІІІ місце |
Зизда Тетяна |
ОК соціальної сфери |
ІІ місце |
Фроленко Валентина |
ОК будівництва |
І місце |
Пасько Клавдія |
ОК освіти |
Чоловіки
ІІІ місце |
Ємельянов Дмитро |
ОК освіти |
ІІ місце |
Гаєвцов Євгеній |
ОК суднобудування |
І місце |
Ушахін Олексій |
ОК енергетики |
Командний результат
ІІІ місце |
ОК охорони здоров’я |
ІІ місце |
ОК суднобудування |
І місце |
Ок освіти |
Плавання
Особисті змагання
25 м. жінки
ІІІ місце |
Лєшенкова Поліна |
ОК суднобудування |
ІІ місце |
Димо Таїсія |
ОК охорони здоров’я |
І місце |
Зудлова Анастасія |
ОК торгівлі |
50 м. чоловіки
ІІІ місце |
Лисенко Віктор |
Міська організація АПК - ПАТ «САН Інбев Україна» |
ІІ місце |
Бусигін Артем |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
Мазо Роман |
ОК охорони здоров’я |
Командний результат
ІІІ місце |
ОК суднобудування |
ІІ місце |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
ОК охорони здоров’я |
Дартс
Особисті змагання
ІІІ місце |
Чибісов Євгеній |
ОК суднобудування |
ІІ місце |
Старинець Геннадій |
ОК будівництва |
І місце |
Коробейников Андрій |
ОК будівництва |
Командний результат
ІІІ місце |
ОК енергетики |
ІІ місце |
ОК суднобудування |
І місце |
ОК будівництва |
Перетягування канату
Командний результат
ІІІ місце |
ДП «Миколаївстандартметрологія» |
ІІ місце |
Промплощадка МГЗ |
І місце |
Ок освіти |
Міні-футбол (поза заліком)
Командний результат
ІІІ місце |
ОК будівництва |
ІІ місце |
ОК енергетики |
І місце |
Міська організація АПК - ДП «Портелеватор» |
Загальнокомандні місця
13 місце |
ОК держустанов |
12-11 місце |
ОК держустанов - Фінансова інспекція |
12-11 місце |
ДП «Миколаївстандартметрологія» |
10-8 місце |
ОК соціальної сфери |
10-8 місце |
Міська організація АПК - ДП «Портелеватор» |
10-8 місце |
Міська організація АПК - ПАТ «САН Інбев Україна» |
7 місце |
ОК торгівлі |
6 місце |
ОК енергетики |
5 місце |
ОК охорони здоров’я |
4 місце |
ОК будівництва |
ІІІ місце |
Промплощадка МГЗ |
ІІ місце |
ОК освіти |
І місце |
ОК суднобудування |
Головний секретар Л.В.Грамматик