Вітаємо Тамілу Бугаєнко з обранням на посаду голови профспілки!

23 травня 2025 року відбулась ХХХІ Миколаївська обласна звітно-виборна конференція профспілки працівників державних установ. Делегати конференції одноголосно обрали головою обласної організації профспілки працівників державних установ Бугаєнко Тамілу Іванівну.

Щиро вітаємо Тамілу Іванівну з обранням на посаду та бажаємо доброго здоров’я, невичерпної енергії, натхнення в роботі, миру, нових успіхів та вагомих здобутків у розвитку профспілкового руху галузі!
Миколаївська обласна рада профспілок








