Миколаївська обласна рада
професійних спілок

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Як діють профспілки в умовах війни

alt

10 листопада 2022 року у Києві відбулось засідання Президії ФПУ, на якому ухвалено рішення щодо проведення Ради Федерації професійних спілок України, яке заплановане на 22 грудня ц.р.

На порядок денний Ради запропоновано винести наступні питання: про повноваження членів Ради ФПУ, про внесення змін до складів КРК і Статутної комісії, основним буде обговорюватись питання про зміцнення потенціалу і посилення діяльності ФПУ, її членських організацій в умовах воєнного стану.

Як наголошувалось під час дискусії, це питання полягає у тому, щоб по-перше, проаналізувати, наскільки в умовах сьогодення та викликів, які принесла війна, профспілкові організації, що представляють і захищають права та інтереси своїх членів, спроможні діяти ефективно та рішуче. А по-друге, потрібно визначити чіткий алгоритм подальших дій ФПУ для забезпечення належного результату в її діяльності.

Президія дала старт підготовки до чергового засідання Ради ФПУ.

alt

Прийнято постанови з низки інших актуальних питань. А саме: про допомогу спілчанам і профспілковим організаціям, які постраждали внаслідок воєнної агресії рф. У ході його розгляду було підсумовано виконання постанови Президії ФПУ від 19 квітня ц.р. та низки подальших рішень стосовно організації і ведення роботи ФПУ, її членськими організаціями в умовах воєнного стану. Зокрема, обговорено критерії надання допомоги (в т.ч. матеріальної) профспілковим організаціям, спілчанам та членам їхніх родин, які зазнали втрат через війну.

alt

Прийнято рішення підтримати ініціативу Гуманітарного штабу ФПУ і виділити фінансову допомогу Дитячо-юнацькій спортивній школі «Пуща-Водиця», будівля якої була пошкоджена через обстріли російських загарбників, та закладу ФПУ «Учбово-спортивна база олімпійської підготовки «Святошин», яка також потребує відбудови після бомбардувань.

Прийнято рішення про вшановування пам’яті Героя України Гвоздєва І.О., випускника Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ, який загинув у вересні ц.р. під час боїв з рашистами за звільнення Миколаївщини.

alt

Наприкінці роботи Голова ФПУ Григорій Осовий офіційно поінформував членів Президії про прийняття Федерації профспілок України до складу Європейської конфедерації профспілок, що відбулось 27 жовтня ц.р. на Виконкомі Пан’європейської регіональної ради, у Брюсселі (Бельгія).

Прес-центр ФПУ

(За матеріалами сайту ФПУ www.fpsu.org.ua)

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання