Миколаївська обласна рада
професійних спілок

УВАГА! КОНКУРС!

alt

З метою широкого висвітлення позиції профспілок щодо реформування трудового законодавства, протидії звуженню соціально-трудових прав і гарантій працівників, організації дієвого інформаційного спротиву послідовному їх демонтажу в Україні, Федерації професійних спілок України із залученням Національної спілки журналістів України і газети «Профспілкові вісті» проводить творчий конкурс «Захистити людину праці»

Конкурс проводиться протягом січня – квітня 2022 року.

До участі у конкурсі запрошуються друковані та електронні періодичні видання, окремі журналісти. Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Найкраща публікація в друкованій пресі», «Найкраща публікація в електронних ЗМІ».

Учасники конкурсу надсилають свої роботи в електронному вигляді. Публікації в друкованій пресі надають у вигляді сканкопій надрукованих матеріалів або посилань на електронний ресурс із розміщеним там матеріалом друкованого ЗМІ. Матеріали в електронних ЗМІ – у вигляді посилань на відповідні статті, сюжети в програмах аудіовізуальних ЗМІ тощо (лише ті, що доступні в інтернеті). Конкурсні твори надсилаються до 20 квітня 2022 року на електронну адресу НСЖУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «на конкурс ФПУ–НСЖУ». У тексті заявки, складеній у довільній формі в електронному вигляді, обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, адресу електронної пошти та контактний телефон учасника конкурсу, яке видання він представляє.

Конкурсна комісія розглядає подані роботи і голосуванням, визначає переможців та затверджує результати конкурсу.

Переможців конкурсу відзначають дипломами й грошовими винагородами. Окремо у кожній із номінацій: «Найкраща публікація в друкованій пресі» і «Найкраща публікація в електронних ЗМІ»:

І місце – одна премія 5000 грн;

II місце – дві премії 2500 грн;

III місце – три премії по 2000 грн.

Також за рішенням конкурсної комісії встановлюються заохочувальних 8 премій по 1000грн (безвідносно до номінацій).

Конкурсна комісія може своїм рішенням визначати одну чи декілька творчих робіт, автори/ки яких отримують заохочувальні відзнаки ФПУ або НСЖУ.

Інформація про результати конкурсу оприлюднюється на офіційному вебсайті ФПУ і НСЖУ, її партнерської організації – Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива», друкуються в газеті «Профспілкові вісті».

Нагородження переможців проводитиметься у червні 2022 року з нагоди Дня журналіста. Найкращі конкурсні фотороботи буде надруковано в газеті «Профспілкові вісті».

Прес-центр ФПУ

(За матеріалами сайту ФПУ)

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах грудня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5792 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання