Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Четвер, 07 листопада 2019

В галузі ЖКГ відбулось розширене засідання президії PDF Друк Email

alt

31 жовтня п.р. в Миколаївській облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось чергове розширене засідання президії, на якому розглядалась низка важливих питань, зокрема про деякі аспекти звітно-виборної кампанії в Профспілці, про ситуацію з проектом Трудового кодексу, про проведення оглядів-конкурсів на краще санітарно-побутове приміщення та на кращу організацію інформаційної роботи в первинках, про передплату на профспілкові видання, про проведення спортивних турнірів та ін.

Детальніше...

Чергове засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості PDF Друк Email

alt

5 листопада п.р. в Миколаївському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, участь в якому взяла член комісії, завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва.

На комісії було розглянуто два питання. Перший бізнес-план «Надання психологічних послуг» був представлений Русланою Мороз, яка є практикуючим психологом. В своїй доповіді вона ґрунтовно розповіла членам комісії про свою практику в сфері надання психологічних послуг, про рентабельність своїх бізнес-ідей та великий попит на надання таких послуг.

Детальніше...

Критичну ситуацію на ДП «Миколаївський бронетанковий завод» обговорено на засіданні профкому PDF Друк Email

6 листопада п.р. відбулось засідання профспілкового комітету ДП «Миколаївський бронетанковий завод». Відповідно до порядку денного, в ході засідання обговорено питання про невиконання положень колективного договору підприємства щодо своєчасності виплати заробітної плати, а також критичної ситуації на підприємстві з питань завантаження ДП «Миколаївський бронетанковий завод» державними замовленнями, зайнятості працівників, погашення боргів із заробітної плати, інших проблемних питань та направлення відповідного звернення до Президента України, керівництва ДК Укроборонпром, Міністерства оборони України та ЦК Профспілки.

У засіданні профкому ДП «Миколаївський бронетанковий завод» взяла участь заступник голови Миколаївської облпрофради Любов Онищенко, яка підкреслила, що, згідно із Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», у профспілок є повноваження щодо контролю за виконанням умов колективного договору та за своєчасною виплатою заробітної плати. У зв’язку з невиконанням положень колективного договору підприємства, в т. ч. щодо строків виплати заробітної плати, доцільно обговорити ці питання на загальних зборах трудового колективу.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників

енергетики та електротехнічної промисловості

Миронову Віру Андріївну

з Днем народження!

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4068 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання