Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Понеділок, 30 вересня 2019

Засідання Президії облпрофради присвячене питанням громадського контролю за дотриманням роботодавцями законодавства про працю PDF Друк Email

alt

30 вересня п.р. відбулося чергове засідання Президії обласної ради профспілок, яке відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов.

У рамках порядку денного було розглянуто та обговорено два питання.

По-першому питанню: «Про практику здійснення облпрофрадою та галузевими профорганізаціями області громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю» виступила завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва з інформацією про проведену в цьому напрямку роботу за 2018 – І півріччі 2019 років та практику здійснення громадського контролю облпрофрадою.

Детальніше...

Засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери PDF Друк Email

alt

27 вересня п.р. відбулося позачергове засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. Основне питання порядку денного - розгляд звернення первинної профспілкової організації управління соціального захисту населення щодо недопущення скорочення штатної чисельності працівників.

На засідання були запрошені та взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва та начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області Оксана Євченко. В обговоренні питання взяли участь також начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Олена Марків та голова профспілкової організації Вікторія Бараннікова (через Skype).

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
           

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання