Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 01 березня 2019

Триває робота Миколаївської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати PDF Друк Email

alt

27 лютого п.р. відбулося засідання міської (м.Миколаєва) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням Володимира Криленка, голови комісії, першого заступника міського голови. Участь у роботі комісії взяла член комісії, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко.

В ході засідання Сергій Василенко, заступник голови комісії, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради,проінформував присутніх про стан заборгованої заробітної плати на підприємствах м.Миколаєва, заборгованість перед Пенсійним фондом України, а також зі сплати єдиного соціального внеску на підприємствах міста станом на 01.02.2019. Так, на початок лютого п.р. своєчасно не виплачена заробітна плата на 13 економічно-активних підприємствах міста в розмірі 70837,2 тис. грн. Зокрема, на 4 підприємствах державної форми власності заборгованість складає 62653,7тис.грн (88,45% від загальної суми боргу по місту) та на 9 підприємствах приватної та колективної форми власності – 8183,5 тис.грн (11,55%від загальної суми боргу по місту).

Детальніше...

Правороз’яснювальна робота з молоддю – один з напрямів роботи профспілок PDF Друк Email

alt

27 лютого п.р. у Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг в рамках «Тижня права» було проведено правороз’яснювальну зустріч, присвячену темі: «Трудові права: що необхідно знати при працевлаштуванні на перше робоче місце».

Завідувач відділу з соціально-економічних питань Миколаївської облпрофради Анна Лисохмара висвітлила для випускників ліцею основні етапи процесу оформлення працівника на роботу, у т. ч. укладання трудового договору, внесення запису до трудової книжки, ознайомлення з правами та обов’язками, а також внутрішніми документами підприємства. Присутні на зустрічі дізналися про можливості та обмеження щодо встановлення роботодавцем випробування, а також про основні трудові права та гарантії, передбачені законодавством для найманих працівників.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< березня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання