Миколаївська обласна рада
професійних спілок

вересня 2019


Понеділок, 30 вересня 2019

Засідання Президії облпрофради присвячене питанням громадського контролю за дотриманням роботодавцями законодавства про працю PDF Друк Email

alt

30 вересня п.р. відбулося чергове засідання Президії обласної ради профспілок, яке відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов.

У рамках порядку денного було розглянуто та обговорено два питання.

По-першому питанню: «Про практику здійснення облпрофрадою та галузевими профорганізаціями області громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю» виступила завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва з інформацією про проведену в цьому напрямку роботу за 2018 – І півріччі 2019 років та практику здійснення громадського контролю облпрофрадою.

Детальніше...

Засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери PDF Друк Email

alt

27 вересня п.р. відбулося позачергове засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. Основне питання порядку денного - розгляд звернення первинної профспілкової організації управління соціального захисту населення щодо недопущення скорочення штатної чисельності працівників.

На засідання були запрошені та взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва та начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області Оксана Євченко. В обговоренні питання взяли участь також начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Олена Марків та голова профспілкової організації Вікторія Бараннікова (через Skype).

Детальніше...


П'ятниця, 27 вересня 2019

ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” – 80 років! PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна рада профспілок щиро вітає

членів первинної профспілкової організації та весь трудовий колектив

ДП Миколаївський авіаремонтний завод НАРП

з ювілеєм – 80-річчям з дня створення підприємства!

Детальніше...

27 вересня – День туризму PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна рада профспілок щиро вітає

колектив ТОВ ПРОФТУРКИЇВ

з професійним святом – Днем туризму!

У цей святковий день бажаємо вам

міцного здоров’я, щастя, добра, миру,

подальших успіхів у всіх справах та починаннях!

Детальніше...


Четвер, 26 вересня 2019

Строковий трудовий договір: в яких випадках може укладатися PDF Друк Email

alt

Кодексом законів про працю України (далі – КЗпП України) визначено трудовий договір як угоду між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою (далі - роботодавець), за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а роботодавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП України).

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Практична допомога профкому"

Детальніше...


Середа, 25 вересня 2019

Робоча зустріч з представниками роботодавця та профспілкового комітету комунального підприємства Очаківської міської ради «ОЧАКІВ-СЕРВІС» PDF Друк Email

alt

17 вересня п. р. в рамках соціального діалогу з метою запобігання виникнення колективного трудового спору відбулась узгоджувальна робоча зустріч з представниками роботодавця та профспілкового комітету комунального підприємства Очаківської міської ради «ОЧАКІВ-СЕРВІС» (далі - КП ОМР «ОЧАКІВ-СЕРВІС»).

Детальніше...


П'ятниця, 20 вересня 2019

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників культури

Назарову Любов Іванівну

З Днем народження!

Детальніше...


Четвер, 19 вересня 2019

Обласна спартакіада працівників охорони здоров’я PDF Друк Email

alt

13-15 вересня п.р. Миколаївська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я та ФСТ «Спартак» провели на базі спортивно-оздоровчого центру «Очаків» обласну спартакіаду серед працівників охорони здоров’я, в якій взяли участь 25 команд та 251 учасник.

На урочистому відкритті учасників параду привітали заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць та голова Миколаївського ФСТ «Спартак» Олександр Токаренко. Після підняття державного прапору України спортивні команди медпрацівників хлібом-сіллю зустрів народний ансамбль танцю «Золотий колос» Центру культури і дозвілля Очаківської міськради.

Детальніше...


Середа, 18 вересня 2019

Чергове засідання комісії облпрофради з питань правового захисту профорганізацій та їх членів профспілок PDF Друк Email

alt

17 вересня п.р. відбулося засідання постійної комісії облпрофради з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок (далі — комісія) під головуванням Таміли Бугаєнко – голови обласної організації профспілки працівників державних установ.

На засіданні були присутні: члени комісії: Костянтин Аржаткін - голова первинної профспілкової організації ПАТ «Завод «Екватор», Римма Шевченко – голова Миколаївської профспілкової організації працівників Збройних сил України, а також були запрошені: Любов Онищенко - заступник голови облпрофради, Надія Матвєєва – завідувач відділу з правової роботи облпрофради та Лідія Калінчева – юрист обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

Детальніше...


Понеділок, 16 вересня 2019

Відповідальність роботодавця за несвоєчасний розрахунок з працівником при звільненні PDF Друк Email

alt

Відповідно до ст. 97 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП), ст. 15 і 24 Закону України «Про оплату праці», оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку; своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості.

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок (ст.116 КЗпП).

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах серпня

  2020 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  4886 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання