|

Запитання: В мінікурсі прочитали, що з 11.06.2026 обов’язковою буде електронна трудова книжка. Чи видавати наказ про перехід на електронні трудові книжки?
Відповідь:Ні, такий наказ не потрібен.
Як зазначалося на мінікурсі, фактично з 10.06.2021 в нас паралельно діють дві трудові книжки: паперова та електронна. Після 10.06.2026 обов’язковою залишиться тільки електронна. Заводити паперову трудову книжку і вносити до неї записи будемо на вимогу працівника.
Детальніше...
|