|

Шановні спілчани, дорогі співвітчизники!
8 травня Україна разом із усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років — день глибокої шани, скорботи й вдячності.
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів загиблих — воїнів і мирних людей, чиї життя були зруйновані найстрашнішою війною в історії людства.
Вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції, мужність і жертовність усіх, хто боровся з нацизмом у лавах різних армій, у підпіллі, в русі опору, на трудовому фронті.
Символ цього дня — червоний мак — нагадує нам про ціну миру та необхідність берегти пам’ять про трагедію війни, щоб вона ніколи не повторилася.
Детальніше...
|