Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 19 листопада 2021

21 листопада - День працівників сільського господарства PDF Друк Email

alt

Шановні працівники сільського господарства!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом!

День працівників сільського господарства - це вінець напруженого хліборобського року, наповненого клопотами, повсякденною працею, думками про день сьогоднішній та рік прийдешній. У цей день ми вшановуємо працю сільського трудівника, яка в усі часи була й залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, визначальною для добробуту нашого народу.

Прийміть слова щирої подяки та шани за ваше дбайливе ставлення до землі, працьовитість, мудрість, збереження традицій господарювання, за ваші натруджені руки.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя плани та сподівання, хай ніколи не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, плідної праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації PDF Друк Email

alt

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

Зверніть увагу, відсторонення від роботи працівників, для яких визначена обов’язковість щеплень проти СOVID-19, однак які відмовились від вакцинації, покликане убезпечити їх колег, відвідувачів, учнів, вихованців, студентів та інших від ризику інфікування та подальшого поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Відмова від щеплень за відсутності абсолютних протипоказань наражає на небезпеку оточуючих.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5678 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання