Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Правозахисна робота

Практика судового захисту членів профспілок Миколаївською обласною радою профспілок у 2015 році

Складовою правозахисної роботи облпрофради є представництво та захист інтересів членів профспілок у судових органах, координація цієї роботи в профкомах з наданням їм методичних рекомендацій та юридичної допомоги з питань поновлення на роботі, стягнення заборгованої заробітної плати, відновлення порушених прав профспілок та їх членів.

Детальніше...

Правова позиція Верховного Суду України стосовно стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу

11.01.2015.jpg

         

На засіданні Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України (далі - ВСУ)16 грудня 2015 року було розглянуто справу № 6-119цс15 про про стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення про поновлення на роботі. При розгляді справи ВСУ сформулював наступну правову позицію.

Детальніше...

СУДОВА ПРАКТИКА

sudova praktika

Правова позиція Верховного Суду України стосовно встановлення фактичних обставин справи про визнання звільнення незаконним  

На засіданні Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України (далі - ВСУ) 1 липня 2015 року було розглянуто справу № 6-119цс15 про  визнання наказу незаконним, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди. При розгляді справи ВСУ сформулював наступну правову позицію. 

Детальніше...

Правова позиція Верховного Суду України стосовно рішення профспілки про ненадання згоди на розірвання трудового договору

25073bfb9e98d96e

На засіданні Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України (далі - ВСУ) 1 липня 2015 року було розглянуто справу № 6-703 цс 15 про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди. ВСУ сформулював правову позицію  відносно рішення  профспілки про ненадання згоди на розірвання трудового договору.

Детальніше...

Із практики судового захисту Миколаївської обласної ради профспілок

Про представництво у суді інтересів члена первинної профспілкової організації      

 

В травні 2011 року до Миколаївської облпрофради звернулась за правовою допомогою член первинної профспілкової організації 67 санітарно-епідеміологічного (територіального) загону громадянка П. щодо поновлення її на роботі із-за незаконного звільнення з роботи.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. В облпрофраді працює
  громадська приймальня з питань захисту прав споживачів.

  Консультації надаються спеціалістами інспекції з питань захисту прав споживачів в Миколаївській області безкоштовно кожного останнього четверга місяця

  з 15.00 до 17.00 у к.203 Будинку спілок вул. Лягіна, 2).


 3. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 4. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах березня

  2018 року для працездатних осіб склав

     3322 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання