Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Нове в законодавстві

Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2012 році

 

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЗАГАЛЬНООБОВ ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ

 

 

П О С Т А Н О В А

16.12.2011 № 297

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

29 грудня 2011 р. за № 1565/20303

 

Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2012 році

 

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", пункту 14 Статуту Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, затвердженого постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) від 14.10.2010 № 204, правління Фонду

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити з 1 січня 2012 року:

1.1. Виплати, передбачені частинами другою та четвертою статті 23 та частиною першою статті 33 з урахуванням норм, передбачених абзацом п'ятим пункту 3 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", у розмірі 544 гривні.

1.2. Виплати, передбачені частиною першою статті 23, з урахуванням норм, передбачених в абзаці п'ятому пункту 3 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", у розмірі 825 гривень, з можливістю подальшого перегляду протягом року, враховуючи економічну ситуацію, розвиток ринку праці та динаміку зростання заробітної плати з метою збільшення цього розміру.

2. Виконавчій дирекції Фонду подати постанову правління на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлений законодавством термін.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування та застосовується з 01.01.2012.

Голова правління Фонду О. Шевчук

 

Про встановлення розміру допомоги на поховання

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

 

П О С Т А Н О В А

16.11.2011 55

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 грудня 2011 р.

за № 1453/20191

 

Про встановлення розміру допомоги на поховання

 

Відповідно до статті 46 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Установити розмір допомоги на поховання - 2200 гривень.

2. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2012 року.

 

Голова правління                                                                І.М. Рішняк

Методика обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги: внесено зміни

     З 23 грудня 2011 року набрали чинності зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001 №486/202/524/455/3370.

     Відповідно до внесених змін, в Методиці відтепер не конкретизується розмір частини допомоги при народженні дитини та при усиновленні дитини, виплата яких здійснюється одноразово (даний розмір визначається Законом України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми” і з квітня 2011 року є кратним 10 прожитковим мінімумам для дітей до 6 років, а отже, є мінливою величиною). Дана сума не включається до сукупного доходу сім'ї.

     Також уточнюються підстави визначення доходів фізичних осіб-підприємців та особливості їх урахування при обчисленні розміру середньомісячного доходу даної категорії населення. 

     Зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги див. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1402-11

 

Змінено Порядок надання допомоги по безробіттю

     Наказом Міністерства соціальної політики України від 28 вересня 2011 року №372 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2011 р. за № 1405/20143) внесено зміни до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності.

     Новою редакцією Порядку, зокрема, передбачено для безробітних, яким допомога по безробіттю призначена у мінімальному розмірі, врахування при розрахунку одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності підвищення мінімального розміру допомоги, встановленого постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, що діє на дату нарахування такої виплати.

     До Порядку також внесено умови подовження терміну подання до центру зайнятості документів, що засвідчують організацію безробітним підприємницької діяльності.

    Крім того, відтепер до трудової книжки не вноситиметься запис про відкладення виплати допомоги по безробіттю.

     Зазначені зміни набрали чинності з 23 грудня 2011 року. 

    “Зміни до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності” див. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1405-11

 

 

Застосування Закону України "Про захист персональних даних" впрофспілкових організаціях

Запровадження захисту персональних даних у первинних профспілкових організаціях

Законодавство про захист персональних даних поширюється на всіх юридичних осіб (підприємства, установи, організації; далі — підприємство) та фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності. На сьогодні майже всі первинні профспілкові організації мають статус юридичних осіб, обробляють персональні дані членів профспілки та зобов’язані вжити заходів щодо захисту цих даних. У результаті діяльності будь-якої первинної профспілкової організації створюється база персональних даних членів профспілки. 

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах вересня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3370 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання