Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Колективно - договірна робота

Спільне звернення Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» та Миколаївської обласної ради профспілок щодо своєчасності укладання колдоговорів

       З метою активізації колдоговірної кампанії-2019 підписано спільне звернення Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» та Миколаївської обласної ради профспілок до керівників підприємств, установ, організацій та голів профкомів щодо своєчасності укладання нових або продовження дії чинних колективних договорів із внесенням необхідних змін та доповнень.

Документи:
Скачать файл (Звернення.pdf)Звернення.pdf301 Kb

Чи можливо у колективному договорі передбачити відпустку без збереження заробітної плати тривалістю понад 15 календарних днів на рік?

За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем, але не більше 15 календарних днів на рік (ч. 2 ст. 84 КЗпП України, ст. 26 Закону України «Про відпустки» - далі Закон).

Детальніше...

Вивчаємо стан колективно-договірного регулювання та соціальну ситуацію: на підприємстві проведено опитування

_1.png

У серпні п.р. на ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» за ініціативою відділення Національної служби посередництва та примирення в Миколаївській області облпрофрадою проведено опитування, яке дає змогу оцінити в цілому стан соціально-трудових відносин, рівень обізнаності трудового колективу щодо колективно-договірної роботи на підприємстві та рівень задоволеності нею.

Детальніше...

Підписано тристоронній лист-звернення до керівників підприємств, установ та організацій області, голів профспілкових організацій

Миколаївська обласна державна адміністрація, обласна організація роботодавців "Промисловці та підприємці Миколаївщини" та обласна рада профспілок, враховуючи значні потенційні можливості колективних договорів у підвищенні ефективності та конкурентоспроможності виробництва, забезпеченні соціального прогресу, звертаються до підприємств, установ та організацій області всіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією підвести підсумки виконання зобов’язань по колективних договорах за 2017 рік, а також активізувати роботу по укладанню нових або подовженню дії раніше укладених колективних договорів на 2018 рік.

На допомогу профспілковому активу розроблено методичні Рекомендації по укладенню колективних договорів на 2018 рік

Миколаївська обласна рада профспілок,  з метою надання первинним профспілковим організаціям методичної допомоги щодо організаційного забезпечення підготовки, прийняття та контролю за виконанням колективного договору, розробила Рекомендації про порядок розробки, укладання та виконання колективних договорів.

  В Рекомендаціях поетапно визначено порядок ведення колективних переговорів з укладання колдоговору: наведено зразки документів, необхідних у практичній колдоговірній роботі; докладно викладено зміст розділів колдоговору та основні правові форми впливу на роботодавців; рекомендовані додатки до колдоговору.

Документи:
Скачать файл (РЕКОМЕНДАЦІЇ 2018 рік.doc)РЕКОМЕНДАЦІЇ 2018 рік.doc1967 Kb

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3398 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання