Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

Чи можна відмінити доплати за умови праці без проведення атестації робочих місць, якщо на робочих місцях поліпшено умови праці?

           Згідно з пунктом 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ України від 01.08.1991 № 442, позачергово атестація проводиться у разі докорінної зміни умов і характеру праці з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, профспілкового комітету, трудового колективу або його виборного органу, органів Державної експертизи умов праці за участю установ санітарно- епідеміологічної служби МОЗ.

Детальніше...

Щодо відпустки за особливий характер роботи (прибиральники службових приміщень)

alt

(Роз'яснення Міністерства соціальної політики України від 15.03.2013 р. №38/13/82-13)

            Відповідно до статті 8 Закону України “Про відпустки”(далі - Закон), щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці надаються окремим категоріям працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних геофізичних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, за Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних геофізичних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, затвердженим постановою КМУ від 17.11.1997 р. № 1290 (додаток 2 редакції постанови КМУ від 13.05.2003 р. № 679, із змінами).

Детальніше...

Оподаткування вартості путівок, отриманих від профспілки

     Згідно з пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 розділу IV Податкового кодексу (далі - Кодексу), до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України.

     Відповідно до пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 розділу IV Кодексу до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо.

Детальніше...

Вернуться домой живым

          В течение 2013 года главный специалист-технический инспектор труда облсовпрофа принял участие в работе 19 комиссий, назначенных Территориальным управлением Госгорпронадзора Украины в Николаевской области,   по специальному расследованию несчастных случаев на производстве со смертельным исходом и тяжёлыми последствиями.

Детальніше...

Пропозиції щодо активного відпочинку

До Миколаївської обласної ради профспілок звернувся директор стрілецького тиру МОО ФСТ «Динамо» Жепало В.М. з пропозицією про можливість організації такого виду активного відпочинку громадян, як стрільба з малокаліберної зброї.

Стрілецький тир «Динамо» розташований у м. Миколаєві по вул. Робочій, 8-А (район БК « Будівельників»). Основним напрямком діяльності є надання можливості громадянам отримати або вдосконалити навички володіння вогнепальною зброєю, відродити на Миколаївщині традиції кульової стрільби, зацікавити цим видом спорту і дорослих, і дітей.

Пропонуємо профспілковим комітетам розглянути можливість організації такого активного відпочинку працівників та членів їх сімей, а також проведення спортивних змагань.

За більш детальнішою інформацією можна звертатися за тел.56-32-07, 0671277188.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах грудня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3501 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання