Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

Протягом якого строку роботодавець має зберігати документи, складені за результатами атестації робочих місцт за умовами праці?

Під час проведення експертизи умов праці фахівці Державної експертизи умов праці обов язково перевіряють наявність та правильність оформлення матеріалів атестації робочих місць за умови праці, а саме: наказ по підприємству про проведення атестації, перелік робочих місць, що підлягають атестації, протоколи санітарно-гігієнічних досліджень, фотографії робочого часу, карти умов праці, наказ про результати проведення атестації тощо.

Детальніше...

Оздоровлення дітей влітку 2014 року

alt

Правлінням Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності затверджено перелік дитячих оздоровчих закладів Миколаївської області, які будуть частково фінансуватися за рахунок коштів ФСС з ТВП в 2013 році.

В 2014 році році для фінансування оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів ФСС з ТВП встановлено такі граничні норми витрат у дитячих закладах оздоровлення протягом оздоровчої зміни:

        -на харчування однієї дитини (у частині вартості набору продуктів харчування) - не більше 43 гривень на один день;

         -на лікування та культурне обслуговування однієї дитини -не більше 3 гривень на один день.

.

Заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в центрі уваги профспілок Миколаївщини

          1363938627 5246

         Згідно плану заходів ФПУ з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні під девізом: “Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві” та на виконання наказу Держгірпромнагляду України від 22.04.2014 року № 57 «Про затвердження складу Оргкомітету з підготовки та проведення заходів з нагоди проведення в Україні 28 квітня Дня охорони праці» в області було створено Організаційний комітет та затверджено Робочий план заходів щодо проведення Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.

Детальніше...

Про роботу з персональним комп'ютером

          Працівники, які цілий день працюють за комп'ютерами, наполягають, що за шкідливі умови праці вони мають право на забезпечення молоком.

         Статтею 7 Закону України “Про охорону праці” від 14.10.1992 № 2694- ХІІ визначено, що право на пільги і компенсації, у т.ч. безплатне отримання молока або рівноцінних харчових продуктів, мають працівники, зайняті на роботах із шкідливими і важкими умовами праці.

         Віднесення робіт до категорії із шкідливими і важкими умовами праці можливе тільки на підставі результатів атестації робочих місць за умовами праці, згідно з Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженим постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.

Детальніше...

Методичні рекомендації щодо формування розділу «Охорона праці» колективного договору підприємства, установи та організації»

imagesУ сучасних умовах зростає роль належного формування розділу «Охорона праці» колективного договору  підприємства для поліпшення умов праці, попередження випадків виробничого травматизму і професійних захворювань, надання працівникам пільг і компенсацій за важкі та шкідливі умови праці, а також належного захисту здоров’я працівників.

         Формування зазначеного розділу потрібно проводити у декілька етапів (кроків), які повинні здійснити посадові особи підприємства, насамперед – служби охорони праці, головні спеціалісти (технолог, інженер, механік та інші), представники відділу кадрів та економічно-бухгалтерської служби.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах лютого

  2019 року для працездатних осіб склав

     3676 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання