Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

Щодо відпустки за особливий характер роботи (прибиральники службових приміщень)

alt

(Роз'яснення Міністерства соціальної політики України від 15.03.2013 р. №38/13/82-13)

            Відповідно до статті 8 Закону України “Про відпустки”(далі - Закон), щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці надаються окремим категоріям працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних геофізичних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, за Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних геофізичних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, затвердженим постановою КМУ від 17.11.1997 р. № 1290 (додаток 2 редакції постанови КМУ від 13.05.2003 р. № 679, із змінами).

Детальніше...

Оподаткування вартості путівок, отриманих від профспілки

     Згідно з пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 розділу IV Податкового кодексу (далі - Кодексу), до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України.

     Відповідно до пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 розділу IV Кодексу до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо.

Детальніше...

Вернуться домой живым

          В течение 2013 года главный специалист-технический инспектор труда облсовпрофа принял участие в работе 19 комиссий, назначенных Территориальным управлением Госгорпронадзора Украины в Николаевской области,   по специальному расследованию несчастных случаев на производстве со смертельным исходом и тяжёлыми последствиями.

Детальніше...

Пропозиції щодо активного відпочинку

До Миколаївської обласної ради профспілок звернувся директор стрілецького тиру МОО ФСТ «Динамо» Жепало В.М. з пропозицією про можливість організації такого виду активного відпочинку громадян, як стрільба з малокаліберної зброї.

Стрілецький тир «Динамо» розташований у м. Миколаєві по вул. Робочій, 8-А (район БК « Будівельників»). Основним напрямком діяльності є надання можливості громадянам отримати або вдосконалити навички володіння вогнепальною зброєю, відродити на Миколаївщині традиції кульової стрільби, зацікавити цим видом спорту і дорослих, і дітей.

Пропонуємо профспілковим комітетам розглянути можливість організації такого активного відпочинку працівників та членів їх сімей, а також проведення спортивних змагань.

За більш детальнішою інформацією можна звертатися за тел.56-32-07, 0671277188.

Расследование несчастных случаев только с участием представителя профсоюзов

В соответствии п. 38 «Порядка проведения расследования и ведения учёта несчастных случаев, профессиональных заболеваний и аварий на производстве», утверждённого постановлением КМУ от 30 ноября 2011 г. № 1232, в состав комиссий по специальному расследованию несчастных случаев на предприятиях в учреждениях и организациях, даже где нет профсоюза, включается представитель территориального профобъединения - главный специалист-технический инспектор труда облсовпрофа Шабардин С.Д.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. В облпрофраді працює
  громадська приймальня з питань захисту прав споживачів.

  Консультації надаються спеціалістами інспекції з питань захисту прав споживачів в Миколаївській області безкоштовно кожного останнього четверга місяця

  з 15.00 до 17.00 у к.203 Будинку спілок вул. Лягіна, 2).


 3. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 4. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах грудня

  2017 року для працездатних осіб склав

     3544 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання