Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

Атестація робочих місць за умовами праці: правові підстави та порядок встановлення або відміни пільг та компенсацій за умовами праці

За ст. 7 Закону України «Про охорону праці», працівники, зайняті на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочену тривалість робочого часу, щорічну додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці в підвищеному розмірі, безплатне забезпечення лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, та інші пільги і компенсації, що надаються у визначеному законодавством порядку.

Детальніше...

Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соцстрахування має кожен працевлаштований українець

Image result for Право на реабілітаційне лікування

Постановою правління Фонду соціального страхування України  (далі – Фонд) від 13 липня 2017 року № 39 затверджено «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Детальніше...

Реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Одним із найголовніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду.

Детальніше...

Про комісію з соціального страхування

     Створення комісії із соціального страхування на кожному підприємстві, що використовує найману працю, незалежно від форми власності та господарювання обумовлено потребою забезпечити дотримання прав застрахованих осіб на призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації відповідальних за проведення медичних оглядів водіїв

          Нове Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів , затверджене наказом МОЗ , МВС України від 31.01.2013 № 65/80, зареєстроване Мінюстом України 22.02.2013 № 308/22840 не містить вимоги щодо навчання медичних працівників методам проведення щозмінних медичних оглядів у ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” МОЗ або у його філіях. Також не передбачено необхідності отримання медичним працівником спеціального штампу з висновком про придатність водія до керування транспортом.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3398 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання