Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соцстрахування має кожен працевлаштований українець

Image result for Право на реабілітаційне лікування

Постановою правління Фонду соціального страхування України  (далі – Фонд) від 13 липня 2017 року № 39 затверджено «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Детальніше...

Реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Одним із найголовніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду.

Детальніше...

Про комісію з соціального страхування

     Створення комісії із соціального страхування на кожному підприємстві, що використовує найману працю, незалежно від форми власності та господарювання обумовлено потребою забезпечити дотримання прав застрахованих осіб на призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації відповідальних за проведення медичних оглядів водіїв

          Нове Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів , затверджене наказом МОЗ , МВС України від 31.01.2013 № 65/80, зареєстроване Мінюстом України 22.02.2013 № 308/22840 не містить вимоги щодо навчання медичних працівників методам проведення щозмінних медичних оглядів у ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” МОЗ або у його філіях. Також не передбачено необхідності отримання медичним працівником спеціального штампу з висновком про придатність водія до керування транспортом.

Детальніше...

Зменшення розміру одноразової допомоги потерпілому у разі нещасного випадку внаслідрк порушення ним нормативних актів про охорону праці

          Відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105- XIV (у редакції Закону України від 28.12.2014 № 77- VIII) одноразова допомога потерпілому у разі нещасного випадку на виробництві призначається у разі стійкої втрати працездатності. Тобто лише у разі, якщо потерпілому за результатами огляду медико-соціальної експертної комісії встановлено відсотки втрати прецездатності (стійка втрата працездатності), він має прааво на отримання одноразової допомоги. В іншому разі потерпілий не має права на таку допомогу.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. В облпрофраді працює
  громадська приймальня з питань захисту прав споживачів.

  Консультації надаються спеціалістами інспекції з питань захисту прав споживачів в Миколаївській області безкоштовно кожного останнього четверга місяця

  з 15.00 до 17.00 у к.203 Будинку спілок вул. Лягіна, 2).


 3. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 4. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах березня

  2018 року для працездатних осіб склав

     3322 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання