Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Звітно-виборна конференція Миколаївської обласної профспілки працівників соціальної сфери

alt

5 вересня 2019 року відбулась ІV звітно-виборна конференція Миколаївської обласної профспілки працівників соціальної сфери, в роботі якої взяли участь 45 делегатів (із 50 обраних) та запрошені:

- Тьоткін Володимир Іванович, голова Профспілки працівників соціальної сфери України;

- Онищенко Любов Миколаївна, заступник голови Миколаївської обласної ради профспілок;

- Сапожнікова Маргарита Олександрівна, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області;

- Чекарь Ірина Костянтинівна, директор Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів;

- Євченко Оксана Олегівна, начальник Миколаївського обласного відділення Національної служби посередництва і примирення;

- Токаренко Олександр Остапович, голова Миколаївської міської організації ФСТ «Спартак».

alt

Делегати конференції заслухали та обговорили доповіді обласної ради та ревізійної комісії профспілки за період з вересня 2014 р. по серпень 2019 р. Учасники конференції відзначили, що незважаючи на труднощі, викликані економічною кризою, невиконання державою та роботодавцями деяких зобов’язань, соціальних гарантій, низьку заробітну плату в системі соціального захисту та постійне недофінансування галузі, профспілка намагалася зробити все можливе для збереження її організаційної структури та єдності членів профспілки.

alt

Делегати звітно-виборної конференції визнали роботу обласної ради профспілки задовільною та визначили основні напрями роботи на наступний період.

alt

Головою Миколаївської обласної профспілки працівників соціальної сфери обрано Василюк Ольгу Василівну, заступником голови (на громадських засадах) Чекарь Ірину Костянтинівну. Делегати також сформували виборні органи обласної профспілкової організації та обрали делегатів на з’їзд Профспілки працівників соціальної сфери України.

alt

Наприкінці ветерани та профспілкові активісти галузі були нагороджені Грамотами, Подяками та Подячними листами ФПУ, Профспілки працівників соціальної сфери, облпрофради та облпрофорганізації.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2019 року для працездатних осіб склав

  3859 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання