Миколаївська обласна рада
професійних спілок

В центрі уваги облпрофради – проблеми «первинки»

alt

4 червня п.р. в облпрофраді відбулась робоча зустріч із головою первинної профспілкової організації Державного Південного виробничо-технічного підприємства (далі – ДПВТП) та економістом підприємства-членом профспілки. В робочій зустрічі взяли участь заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач відділу з організаційних питань Наталія Євстаф’єва, завідувач та фахівець відділу з соціально-економічних питань Анна Лисохмара та Марина Баришевська.

Зустріч була зумовлена обранням нового голови профкому Володимира Осовцева та наявністю довготривалої заборгованості із заробітної плати перед працівниками.

В ході робочої зустрічі було обговорено стан справ на підприємстві, у тому числі: перспективи подальшої діяльності підприємства; питання оплати праці та заборгованості із виплати заробітної плати; нюанси колективно-договірної роботи; проведення атестації робочих місць за умовами праці; питання організаційної роботи «первинки». Крім того, голова первинної профспілкової організації надав проект колективного договору для проведення експертизи фахівцями облпрофради.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3819 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання