Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ

alt

Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто Президією ФПУ 15 травня п.р.

Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019 рік», «Про виконання постанови VII З’їзду ФПУ «Про внесення змін до Статуту Федерації профспілок України» щодо удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії», «Про звернення Ради ФПУ до новообраного Президента України» з пропозицією провести зустріч з профспілковою громадою, до Прем'єр-міністра України щодо порушення прав працівників на отримання страхових виплат у системі соціального страхування» тощо.

alt

У проекті постанови Ради стосовно викликів і загроз, що постають сьогодні перед профспілками, наголошується:

- суспільна та економічна ситуація, яка склалась у державі, вимагає від ФПУ визначення своєї ролі у громадянському суспільстві, шляхів діяльності, запровадження більш ефективних, результативних і сучасних способів роботи. VII-м З’їздом ФПУ встановлено завдання щодо модернізації профспілкового руху задля підвищення його результативності та ефективності.

Це створює підстави для переосмислення структурної побудови ФПУ, її членських організацій відповідно до існуючих викликів, тому ми осучаснюємо заходи з виконання Стратегії діяльності ФПУ, її членських організацій на 2019-2021 роки, напрацьовуємо пропозиції щодо змін Статуту з новітніми підходами до формування виборних органів ФПУ.

Президія заслухала інформацію про хід виконання Стратегії управління профспілковим майном в інтересах людини праці, про стан укладення та виконання, колективних договорів станом на 1 квітня 2019 року. Розглянуто низку питань соціального захисту працівників, організаційної і фінансової роботи ФПУ, відзначення профспілковими нагородами.

Відбулися засідання постійних комісій Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету, комісії з питань роботи з молоддю, комісії з питань виробничої політики та захисту економічних інтересів членів профспілок, комісії з питань соціального захисту членів профспілок і соціального страхування, комісії з питань рівності прав жінок і чоловіків, комісії з гуманітарних питань, комісії з питань охорони праці та здоров’я, комісії з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок.

За матеріалами сайту ФПУ

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах червня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3907 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання