Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Робоча зустріч: обговорено проблеми «первинки»

alt

4 квітня п.р. в облпрофраді відбулась робоча зустріч із головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхового господарства Ольгою Шмаковою. В робочій зустрічі взяли участь: заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач фінансового відділу Любов Гакаленко, завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва, завідувач та фахівець відділу з соціально-економічних питань Анна Лисохмара та Марина Баришевська.

В ході робочої зустрічі було обговорено стан справ у ДП «Миколаївський облавтодор» та його філіях, у тому числі: перспективи подальшої діяльності підприємства в умовах реорганізації; питання оплати праці та заборгованості із виплати заробітної плати; перспективи оновлення колективного договору; додержання норм законодавства та положень колективного договору щодо зобов’язання роботодавця проводити атестацію робочих місць за умовами праці, створювати належні умови для діяльності профспілкової організації підприємства та перераховувати профспілкові внески; питання організаційної роботи профспілки.

Голові первинної профспілкової організації було надано ряд рекомендацій щодо першочергових дій у зв’язку із складною ситуацією на підприємстві.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3845 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання