Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Громадський контроль з питань охорони праці в дії

DSCN3035_1.jpg

З метою створення належних умов побуту на виробництві, приведення побутових приміщень у відповідність з вимогами санітарно-гігієнічних норм, а також посилення громадського контролю з питань охорони праці Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення щорічно проводить обласний огляд-конкурс на краще санітарно-побутове приміщення серед підприємств галузі.

 30 листопада конкурсна комісія, затверджена постановою президії облпрофорганізації 12.10.2018, до складу якої увійшли спеціалісти управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації, департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради, підприємств галузі   під головуванням С.О. Начинової, голови облорганізації профспілки, підвела підсумки огляду-конкурсу.

Визначення переможців проводилось по різних категоріях підприємств в залежності від чисельності працюючих за такими критеріями: забезпечення побутових приміщень гардеробними, санвузлами, кімнатами відпочинку та прийому їжі, наявністю меблів, холодильників, посуду, забезпечення робітників спецодягом, виконання зобов’язань колдоговорів по атестації робочих місць, температурний режим в приміщеннях, робота представників профорганізацій за дотриманням норм охорони праці на підприємстві.

04_12_2018.jpg

Членами конкурсної комісії було відзначено, що на підприємствах , які прийняли участь в конкурсі, налагоджена робота представників профорганізацій з питань охорони праці, виконуються колдоговірні зобов’язання з охорони праці: створюються належні умови побуту на виробництві, проводиться атестація робочих місць, працівники забезпечуються спецодягом, спецхарчуванням, миючими засобами та ін.

За підсумками огляду-конкурсу були визначені переможці.

Серед підприємств комунального господарства

з чисельністю працюючих більше 300 чоловік:

І місце:

- МКП «Миколаївводоканал» (генеральний директор – Б.Л. Дуденко, голова профкому – С.О. Мельниченко)

- КП «Миколаївелектротранс» (директор підприємства – В.В. Євтушенко, голова профкому – Є.В. Жура);

ІІ та ІІІ місця – не присуджувались.

Серед підприємств комунального господарства

з чисельністю працюючих від 100 до 300 чоловік:

І місце – КП «Миколаївліфт» (директор підприємства – М.В. Хівріч, голова профкому – О.А. Савиновська);

ІІ місцеКП «Первомайський міський водоканал» (директор підприємства - Д.П. Малішевський, голова профкому О.П. Нечипорук);

ІІІ місце – не присуджувалось.

Серед підприємств побутового обслуговування населення:

І місце – ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (директор училища – Т.П. Белоусова, голова профкому – О.І. Штакіна);

ІІ та ІІІ місця – не присуджувались.

Згідно Положення про проведення конкурсу переможці нагороджуються почесними грамотами та подарунками, які будуть вручені їм в колективах.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3765 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання