Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Спортивний рік в галузі розпочався

За доброю традицією 19 січня п.р.  у святковий день Водохреща  Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела турнір з плавання.

Турнір, який  відбувся в плавальному басейні фізкультурно-оздоровчого комплексу «Намив», відкрив  спортивний рік в галузі.

В змаганнях взяли участь 18 працівників з 7 підприємств житлово-комунального господарства м. Миколаєва: КП ДЄЗ «Океан», КП «Миколаївелектротранс», КП «Миколаївводоканал», КЖЕП ММР «Зоря», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «ЕЛУ автодоріг», КП  ГДМБ.

Згідно з Положенням, затвердженим президією облорганізації профспілки, змагання проводились як в особистій першості, так і в командному заліку.

Найшвидшими в особистій першості стали:

І місце – Євген Єфимов, представник ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», який вперше взяв участь в турнірі та показав кращий результат;

ІІ місце – Юрій Ручковський (ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»);

ІІІ місце виборов працівник КП  ГДМБ Володимир Ступаченко,   який також в змаганнях з плавання брав участь вперше.

В командному заліку призові місця розподілились наступним чином:

І місце  посіла команда ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» (директор підприємства – М.Ю. Логвінов, голова профкому – Т.І. Кривошея), яка покращила свій минулорічний результат;

ІІ місце – команда КП  ГДМБ (директор підприємства – О.Р. Куліш, голова профкому – В.С. Біч), яка у 2017 році посіла ІІІ місце;

ІІІ місце - команда КП «Миколаївводоканал» (генеральний директор – Б.Л. Дуденко, голова профкому – М.Ф. Ходикін).

Призери турніру отримали кубки, грамоти та грошові винагороди.