Миколаївська обласна рада
професійних спілок

ПДС для працівників охорони здоров’я

_1.jpg

Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я  провела постійно діючий семінар для профактиву закладів охорони здоров’я, який відбувся 20 грудня п.р. В заході взяла участь заступник голови облпрофради Любов Онищенко, яка виступила з питань колдоговірної компанії 2018 року.

_1.jpg 

Голова обласної організації профспілки Євгенія Заяць проінформувала актив про проблемні питання, які існують в галузі охорони здоров’я.  Правовий інспектор праці галузевої профспілки Лідія Калінчева виступила з питань основних змін та доповнень до існуючого трудового законодавства України.

_1.jpg

За активну участь у розвитку профспілкового руху та з нагоди 100 річчя утворення профспілки працівників охорони здоровья на Миколаївщині грамотами обласної державної адміністрації були нагороджені голови профкомів: Миколаївської ЦРЛ - Капер М.М., обласної лікарні - Чернікова Н.А., І міської лікарні - Замлинський М.І. та головний бухгалтер обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я - Найдьонова Р.В.

_1.jpg

Голова обласної організація профспілки Євгенія Заяць щиро привітала учасників семінару з новорічними та різдвяними святами і побажала здоров’я та успіхів  у Новому році.

_1.jpg

Всім присутнім було вручено новорічний випуск газети обласної профспілкової організації «Профспілковий Медичний Вісник».

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах травня

  2018 року для працездатних осіб склав

       3405 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання