Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Порушення конституційних прав працівників на контролі облпрофради

У Миколаївській обласній раді профспілок проведено робочу нараду з питань погашення заборгованості із заробітної плати з профактивом галузі суднобудування. В нараді взяли участь голова обласної організації профспілки працівників суднобудування, голови профкомів підприємств-боржників: ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», ПАТ «Вадан Ярдс Океан», ВАТ «МІП «Райдуга», ДАХК «ЧСЗ», ЗАТ Миколаївський машинобудівний завод. Учасниками наради були також представники відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області і департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївського міськвиконкому.

 

 Під час проведення наради її учасниками було окреслено ситуацію із виплатою заробітної плати в цілому по області, зокрема в галузі суднобудування та на окремих підприємствах, а також роботу, яка проводиться для подолання даної проблеми профспілками.

Заступник голови Миколаївської облпрофради Любов Онищенко запропонувала заходи, до яких варто вдаватися профкомам підприємств у випадку виникнення заборгованості із заробітної плати, а також зазначила про доцільність ініціювання профспілками змін у законодавство України, щодо  підвищення відповідальності роботодавців за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах травня

  2018 року для працездатних осіб склав

       3405 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання