Миколаївська обласна рада
професійних спілок

червня 2020


Вівторок, 30 червня 2020

«НІ!» – наступу на трудові та профспілкові права. В Миколаєві проведено інформаційне пікетування PDF Друк Email

alt

На виконання рішення засідання Президії Федерації профспілок України, 30 червня п.р. у центрі міста Миколаєва, на вул.Адміральській, відбулося інформаційне пікетуванняпрофспілок з вимогою не допустити прийняття антипрофспілкового законопроекту № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» та інших антисоціальних законодавчих актів. Зокрема законопроєкт №2681 передбачає дискримінаційні норми щодо прав працюючих на об’єднання в професійні спілки для захисту своїх прав, заборону профспілкової правозахисної діяльності, а саме заборону створення первинних профспілкових організацій на підприємствах та установах чисельністю менше 10 працівників, і тим самим позбавлення можливостей захисту трудових прав, відсторонення профспілок від колективно-договірного регулювання і соціального діалогу, встановлює державний контроль над профспілками.

Детальніше...


П'ятниця, 26 червня 2020

28 червня – День Конституції України PDF Друк Email

alt

Шановні жителі Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з державним святом -

Днем Конституції України!

Конституція – основний Закон для кожної країни і суспільство має жити саме за цим непорушним кодексом законів, який утверджує державність і демократію. Сьогодні ми повинні навчитись відстоювати свої права у будь-якій життєвій чи політичній ситуації, разом працювати заради зміцнення нашої держави, покращення життя людей, зростання взаєморозуміння в суспільстві. Саме тоді зміни на краще стануть реаліями сьогодення, а доля України буде щасливою.

Щиро бажаю вам, шановні друзі, доброго здоров’я, щастя, миру, успіхів у праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ. Григорій Осовий: «Профспілки все роблять для відновлення соціального діалогу, але готові використовувати весь арсенал захисту прав людини праці» PDF Друк Email

alt

Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий заявив під час прес-конференції на тему: «Про дії профспілок щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, які порушують права найманих працівників і профспілок!», що відбулась 25 червня в інформаційній агенції УНІАН.

У прес-конференції також взяли участь Михайло Волинець, заступник Голови СПО, голова Конфедерації вільних профспілок України, народний депутат України; Анатолій Широков, заступник Голови СПО, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок, Вадим Бубняк, голова Федерації профспілок транспортників України.

Детальніше...


Середа, 24 червня 2020

Представник ФПУ у Парламенті Сергій Рудик закликав не допустити прийняття антипрофспілкових законопроєктів PDF Друк Email

alt

Резонансна тема боротьби українських профспілок з чиновниками вийшла на новий рівень. Ряд спірних законопроектів, які цілком здатні перетворити трудове населення України в керовану масу без права голосу, а громадські організації в пустишки без впливу на будь-які процеси в сфері трудових і суспільних відносин знову на порядку денному в Комітетах і Кабміні.

Не допустити їх ухвалення буде намагатися народний депутат України Сергій Рудик. Його одноголосно обрано повноважним Представником Федерації профспілок України у Верховній Раді України на засіданні Президії ФПУ 23 червня. Тепер він представлятиме інтереси трудових колективів у парламенті.

Детальніше...

Постійна комісія Ради ФПУ з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки Г. Третьякової PDF Друк Email

alt

Від імені профспілкової спільноти і її жіночих осередків у заяві Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків висловлюється засудження антисоціальної та антигуманної позиції Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Рішуче відповідати на виклики, ефективно захищати людину праці PDF Друк Email

alt

Провести 30 червня 2020 року у Києві та в регіонах України інформаційну акцію з вимогою недопущення прийняття антипрофспілкового законопроекту №2681. Визначити основну форму акції як інформаційне пікетування державних установ в Києві та на місцях. Таке протокольне доручення після ділового та жвавого обговорення питання «Про дії Федерації профспілок України, її членських організацій щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, що порушують права найманих працівників та профспілок» було ухвалено на засіданні Президії ФПУ, яке відбулось 23 червня у Будинку профспілок у Києві.

Детальніше...


Вівторок, 23 червня 2020

23 червня – День державної служби PDF Друк Email

alt

Шановні працівники державної служби!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –

Днем державної служби!

На ваші плечі покладена нелегка, але почесна ноша – служіння народу, допомога людям у вирішенні їх повсякденних соціально-важливих проблем з якими вони звертаються до органів влади. З цього починається довіра до влади, тому праця у державних органах вимагає від держслужбовців системного мислення, застосування правових підходів у роботі, небайдужості і компетентності.

Нехай ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, практичний досвід і надалі служать на користь людям, забезпечуючи успіх політичних, економічних та соціальних реформ в країні.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, щастя та добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Понеділок, 22 червня 2020

Антипрофспілковому законопроекту №2681 – рішуче НІ! Звернення Миколаївської обласної ради профспілок до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна рада профспілок звернулась до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо неприпустимості прийняття дискримінаційного, знищувального для профспілок законопроекту №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

У зверненні висловлена переконлива вимога Президії Миколаївської обласної ради профспілок виключити зазначений законопроєкт з порядку денного Верховної ради України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провести додаткові погоджувальні процедури з профспілками з метою недопущення порушень Конституції, законів України та міжнародних актів, ратифікованих Україною, а також терміново створити робочу групу з представників сторін соціального діалогу і напрацювати новий законопроєкт, який відповідає українському законодавству та міжнародним нормам.

Звернення до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова додається.

Детальніше...


П'ятниця, 19 червня 2020

21 червня – День медичного працівника PDF Друк Email

alt

Шановні медичні працівники!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть найщиріші вітання із професійним святом –

Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, а професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Сьогодні, під час епідемії коронавірусу, у найскладніших умовах, коли лікарі потрапили у зону найвищого ризику, ви демонструєте приклади самовідданості, відповідальності, високого професіоналізму, уміння приймати вірні рішення в екстремальних ситуаціях задля порятунку здоров’я і життя людей.

Не шкодуючи сил і не рахуючись з власним часом, ви поспішаєте на допомогу тим, хто цього потребує,даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію на зцілення.

Шановні медики!

Прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу невтомну працю, милосердя, за врятовані людські життя і здоров’я тисяч пацієнтів, за вірність своєму покликанню та уміння співчувати!

Низький уклін всім медичним працівникам, які сьогодні не лише надають медичну допомогу, а й повсякчас ризикують власним життям.

Нехай же ваша невтомна праця буде належно оцінена державою та суспільством!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!

Щиро бажаю всім, хто залишається вірним клятві Гіппократа, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, сімейного благополуччя, щастя та злагоди!

З повагою,

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ПРОФСПІЛКИ І РОБОТОДАВЦІ ОБГОВОРИЛИ З ГОЛОВОЮ УРЯДУ НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ЗАРАЗ ЛЮДЕЙ PDF Друк Email

alt

17 червня ц.р. відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками СПО об’єднань профспілок України та СПО об’єднання організацій роботодавців України.

У зустрічі з профспілкової сторони взяли участь: Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, заступники Голови СПО: - Голова КВПУ Михайло Волинець, Голова ФПТУ Вадим Бубняк, Голова ОВАП Анатолій Широков, Голова ОВПП «Єдність» Анатолій Онищук.

У зустрічі також взяли участь: Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова Об'єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання