Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Понеділок, 22 червня 2020

Антипрофспілковому законопроекту №2681 – рішуче НІ! Звернення Миколаївської обласної ради профспілок до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна рада профспілок звернулась до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо неприпустимості прийняття дискримінаційного, знищувального для профспілок законопроекту №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

У зверненні висловлена переконлива вимога Президії Миколаївської обласної ради профспілок виключити зазначений законопроєкт з порядку денного Верховної ради України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провести додаткові погоджувальні процедури з профспілками з метою недопущення порушень Конституції, законів України та міжнародних актів, ратифікованих Україною, а також терміново створити робочу групу з представників сторін соціального діалогу і напрацювати новий законопроєкт, який відповідає українському законодавству та міжнародним нормам.

Звернення до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова додається.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання