Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 19 червня 2020

21 червня – День медичного працівника PDF Друк Email

alt

Шановні медичні працівники!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть найщиріші вітання із професійним святом –

Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, а професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Сьогодні, під час епідемії коронавірусу, у найскладніших умовах, коли лікарі потрапили у зону найвищого ризику, ви демонструєте приклади самовідданості, відповідальності, високого професіоналізму, уміння приймати вірні рішення в екстремальних ситуаціях задля порятунку здоров’я і життя людей.

Не шкодуючи сил і не рахуючись з власним часом, ви поспішаєте на допомогу тим, хто цього потребує,даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію на зцілення.

Шановні медики!

Прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу невтомну працю, милосердя, за врятовані людські життя і здоров’я тисяч пацієнтів, за вірність своєму покликанню та уміння співчувати!

Низький уклін всім медичним працівникам, які сьогодні не лише надають медичну допомогу, а й повсякчас ризикують власним життям.

Нехай же ваша невтомна праця буде належно оцінена державою та суспільством!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!

Щиро бажаю всім, хто залишається вірним клятві Гіппократа, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, сімейного благополуччя, щастя та злагоди!

З повагою,

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ПРОФСПІЛКИ І РОБОТОДАВЦІ ОБГОВОРИЛИ З ГОЛОВОЮ УРЯДУ НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ЗАРАЗ ЛЮДЕЙ PDF Друк Email

alt

17 червня ц.р. відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками СПО об’єднань профспілок України та СПО об’єднання організацій роботодавців України.

У зустрічі з профспілкової сторони взяли участь: Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, заступники Голови СПО: - Голова КВПУ Михайло Волинець, Голова ФПТУ Вадим Бубняк, Голова ОВАП Анатолій Широков, Голова ОВПП «Єдність» Анатолій Онищук.

У зустрічі також взяли участь: Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова Об'єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Детальніше...

СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО PDF Друк Email

alt

Керівництво Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок звернулось до Президента України Володимира Зеленського як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини та громадянина з приводу неналежного реагування окремих представників політичної партії «Слуга народу» на народне волевиявлення.

Лист додається

Прес-центр ФПУ

(За матеріалами сайту ФПУ www.fpsu.org.ua)

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання