Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 05 червня 2020

ЗУПИНИМО АНТИПРОФСПІЛКОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ! PDF Друк Email

alt

Відбулася нарада керівництва ФПУ з керівниками Всеукраїнських профспілок, територіальних профоб'єднань у режимі відеоконференції в Zoom.

Під час наради учасники розглянули низку питань, серед яких антикризові заходи, реалізація яких спрямована на те, щоб пом’якшити економічні та соціальні наслідки карантинних заходів для людей. З цього питання попередньо Голова СПО Григорій Осовий і голова СПО роботодавців Дмитро Олійник вже надіслали спільне Звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Детальніше...

Інформація з соціально-економічних питань за квітень 2020 року по Миколаївській області PDF Друк Email

У квітні 2020 року скорочення виробництва промислової продукції відносно показника попереднього місяця склало 21,2%, а проти квітня 2019 року – на 12,9%.

Індекс промислової продукції за січень-квітень 2020 року (до відповідного періоду попереднього року) склав 101,1%.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у квітні 2020 року становила 10091 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати, встановленої на 2020 рік (4723 грн).

Детальніше читайте у розділі «Соціально-економічний захист»

«Соціально-економічна інформація»

Детальніше...

Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я закликає підтримати медиків PDF Друк Email

alt

Труднощі функціонування галузі охорони здоров’я, особливо сьогодні, в період пандемії COVID-19, не повинні затьмарити основне професійне покликання наших медичних працівників – берегти людське життя. Десятиліттями в суспільстві формувалася довіра до медика, його суспільна роль визначена на рівні, який не загубився за хвилями соціальних перетворень.

Але останні роки в засобах масової інформації йде тенденція щодо створення негативного відношення до праці медика. Медіапростори заповнені жахами про вину лікарів і медичних сестер по відношенню до хворих, що вони навмисно не надають вчасно допомогу,не рятують життя. Одинокі випадки дійсно помилок тиражуються як масові явища. Негативне ставлення до медицини іноді формується і зомбується через телебачення, а деякі журналісти у своїх коментарях навіть дають оцінку як треба було лікувати.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання