Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 03 червня 2020

Лист вдячності PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я від імені членів профспілки працівників охорони здоров’я висловлює щиру подяку профспілковим організаціям, які надали фінансову допомогу для придбання засобів захисту (масок) працівникам галузі на початку захворюваності короновірусної інфекції у березні 2020 року.

Дякуємо!!!

Миколаївській обласній раді профспілок - Толмачову Ю.П., обласному комітету профспілки працівників культури - Назаровій Л.І., обласній організації профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг – Полехі В.С., міській організації профспілки працівників агропромислового комплексу, харчової, переробної та хлібопекарної промисловості – Задорожній О.М., профспілці працівників морського торговельного порту – Прокопенко П.П., первинній профорганізації управління магістрального аміакопроводу «Укрхімтрансаміак» - Григор’єву С.С. та первинній профспілковій організації ПРАТ АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА – Терентьєвій О.П.

Детальніше...

Антипрофспілковому законопроекту – рішуче НІ! PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна рада профспілок звернулась до народних депутатів України від Миколаївської області О.Пасічного, О.Гайду, І.Копитіна, І.Негулевського, А.Чорноморова, М.Дирдіна щодо неприпустимості прийняття дискримінаційного, знищувального для профспілок законопроекту №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

У зверненні висловлено переконливе прохання до народних обранців дослухатися до позиції профспілок і протестних настроїв простих людей та виступити на Погоджувальній раді з пропозицією відтермінувати прийняття рішення про включення даного законопроекту до порядку денного, а також рекомендувати Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провести додаткові погоджувальні процедури з профспілками з метою недопущення порушень Конституції України, законів та ратифікованих Україною міжнародних нормативних актів.

Звернення до народних депутатів України додається.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання