Миколаївська обласна рада
професійних спілок

травня 2020


П'ятниця, 29 травня 2020

ЗАКОНОПРОЄКТ 2681: БОРОТЬБА ТРИВАЄ PDF Друк Email

alt

На сайті Верховної Ради України 28 травня ц.р. оприлюднено висновок Головного науково-експертного управління Верховної Ради (ГНЕУ) щодо законопроєкту 2681.

Фахівці управління зокрема вважають за доцільне після розгляду законопроєкту 2681 у першому читанні повернути його на доопрацювання.

Детальніше

За матеріалами сайту ФПУ www.fpsu.org.ua

Детальніше...


Четвер, 28 травня 2020

ШОКУЮЧЕ РІШЕННЯ КОМІТЕТУ ВР З ПИТАНЬ СОЦПОЛІТИКИ ЩОДО ЗАКОНОПРОЕКТУ №2681 PDF Друк Email

alt

27 травня ц.р. члени парламентського Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендували Верховній Раді прийняти проект Закону №2681 за основу. Засідання відбулося у режимі відео-конференції.

Під час обговорення народними депутатами проекту Закону №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» було висловлено чимало зауважень до його положень.

Представники об’єднань профспілок запропонували зняти його з розгляду, оскільки він є антиконституційним, антинародним, обмежує права профспілок та порушує низку міжнародних обов’язків, взятих Україною у процесі ратифікації міжнародних правових актів.

Детальніше...

До уваги членських організацій ФПУ! PDF Друк Email

alt

Повідомляємо, що від 19 травня 2020 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований Мінюстом 20 травня 2020 року за № 454/34737), який вводиться в дію з 1 червня 2020 року (далі - Наказ).

Зазначеним наказом Міністерством юстиції України було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації.

Важливо знати, що замість нинішніх 24-х форм заяв з 1 червня 2020 року буде використовуватися лише 9 – вони згруповані переважно за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії.

Детальніше

Департамент правового захисту апарату ФПУ

Детальніше...


Вівторок, 26 травня 2020

ЗУПИНИМО ПРОСУВАННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ПРАЦЮ»! PDF Друк Email

alt

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні у відповідь на направлення Міністерством економрозвитку України для погодження до Міністерства юстиції України проекту Закону України «Про працю» (реєстр.№ 2708 від 28.12.19), який був відкликаний з Верховної Ради України у зв’язку з відставкою Кабінету Міністрів України, звернувся листом до КМУ.

Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий наголосив, що вищеназваний законопроект, ініційований попереднім складом Уряду та спрямований на запровадження неоліберальних спрощених підходів до реформування трудового законодавства, розроблявся без врахування українських реалій у сфері праці, широкої публічної дискусії i фахового обговорення. Через це документ отримав негативну оцінку не лише з боку профспілок, а й Міжнародного бюро праці, провідних національних закладів освіти та експертів з трудового права.

Детальніше...


П'ятниця, 22 травня 2020

Заборони при «адаптивному» карантині PDF Друк Email

alt

На засіданні Уряду України 20 травня 2020 р. було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Детальніше...

Михайло Чаплига: «Громадянське суспільство - це сильні профспілки, а не грантоїди та псевдоактівісти» PDF Друк Email

alt

Щодо ролі профспілок у сучасному українському суспільстві та діях профспілок під час карантину читайте у ексклюзивному інтерв’ю директора Інституту розвитку профспілкового руху Михайла Чаплиги Іінтернет-виданню «Новини України - From-UA».

Детально

Прес-центр ФПУ

Детальніше...


Четвер, 21 травня 2020

УВАГА!!! ДО ЗАВЕРШЕННЯ ТЕРМІНУ ПІДПИСАННЯ ПЕТИЦІЇ ЩОДО АНТИПРОФСПІЛКОВОГО ЗАКОНОПРОЄКТУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 15 ДНІВ PDF Друк Email

alt

Шановні колеги!

Федерацією профспілок України проводяться організаційні заходи щодо збору підписів під електронною петицією «Про не розгляд законопроекту № 2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні», яка зареєстрована на порталі електронних петицій Верховної Ради України Петиція про нерозгляд 2681 або за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7610?aname=published

Станом на 20 травня вже зібрано 21 тис. підписів. Проте до завершення терміну підписання залишається лише 15 днів. За останні п’ять днів відчутно стала зростати щоденна кількість підписантів, проте маємо збільшити темп та у короткий термін зібрати необхідні чотири тисячі голосів.

Детальніше...


Середа, 20 травня 2020

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову профспілкової організації

працівників Збройних сил України

Шевченко Римму Петрівну

з ювілейним Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 15 травня 2020

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4

Полякову Валентину Іванівну

з Днем народження!

Детальніше...


Середа, 13 травня 2020

Не допустимо руйнування системи охорони здоров’я та масового вивільнення медичних працівників! PDF Друк Email

alt

Миколаївська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я направила Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю та Міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову телеграму в якій вимагає вжити термінових заходів щодо недопущення руйнування системи охорони здоров’я, масового вивільнення працівників та відтоку медичних кадрів за кордон.

(Телеграма додається)

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2020 року для працездатних осіб склав

  3983,38 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання